fbyt
twtw
ytnews

Elektronarzędzia

Elektronarzędzia i narzędzia do warsztatów 

Auto Majster to zaufany i profesjonalny dostawca maszyn, urządzeń przemysłowych, elektronarzędzi, narzędzi i osprzętu. Z sukcesem od ponad 30 lat kompleksowo zaopatrujemy wiodące na rynku polskim firmy przemysłowe, budowlane i rzemieślnicze.

Cennik promocje link -

Inwidualny dobór narzędzi i elektronarzędzi biuro@automajster.pl  692287183 

Nasza firma jest przedstawicielem handlowym wielu renomowanych marek, w tym także wyłącznym dystrybutorem wybranych producentów. Oferujemy swoim Klientom starannie wyselekcjonowany szeroki asortyment urządzeń i narzędzi. Mamy w swojej ofercie marki dedykowane zarówno dla profesjonalistów jak i do zastosowań w domu czy dla majsterkowiczów.

Nasz zespół fachowych doradców bardzo dobrze zna się na sprzedawanym sprzęcie i zawsze chętnie pomoże dokonać wyboru narzędzia tak aby spełniło w 100% Twoje potrzeby i oczekiwania. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, napiszesz maila lub nas odwiedzisz .

Nasza oferta to setki produktów najbardziej znanych i uznanych producentów. Znajdziecie u nas szlifierki, wiertarki, klucze udarowe, zakrętarki, młoty, bruzdownice, pilarki, piły akcesoria i osprzęt. Nasze produkty oferujemy w wielu konfiguracjach aby jeszcze lepiej dopasować się do Twoich wymagań. Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem oferty i wprowadzaniem do niej „jeszcze gorących” nowości. Codziennie przygotowujemy dla Ciebie atrakcyjne promocje i zestawy , którym nie sposób się oprzeć. Zapraszamy

Nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Nieustannie pracujemy nad tym abyś mógł kupić u nas sprzęt w możliwie jak najlepszych cenach. W zakładce Promocje znajdziesz produkty w najgorętszych na rynku cenach.

Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie naszych Klientów. Nieustannie pracujemy nad polepszaniem jakości obsługi. Jeśli jest taka potrzeba to każdy przypadek staramy się rozpatrzeć indywidualnie.

Od momentu rozpoczęcia naszej działalności w 1999 roku docierają do nas sygnały o zadowoleniu klientów, z wieloma z nich współpracujemy od wielu lat, a nawet się przyjaźnimy. Jesteśmy otwarci, a wręcz czekamy na kontakty z Klientami, często organizujemy pokazy nowych urządzeń, szkolenia, konkursy.