fbyt
twtw
ytnews
Sieć warsztatów samochodowych zapraszamy
www.krugerQ.com
DCI700 stół probierczy KrugerQ
Alwi L.Wieja Bosch Delphi Diesel Centrum
Regeneracja pomp vp 30 i vp 44 pompy wtryskowe
Wtryskiwacz Bosch piezo regeneracja test ima code Quality scan
Serwis testera diagnostycznego Kts 540 Kts 350 Kts 250
Wyposażenie serwisów samochodowych ,hurtowe ceny Esi 2.0 Wtryskiwacze dpf regeneracja .

Hartridge Serbe Expert

HARTRIDGE SABRE EXPERT

Cena netto 98.000zł zestaw 1 

Cena netto 102.000zł zestaw 2 

Pełna oferta wycena zapraszamy na prezentację 

Tel.338190980 informcja serwisowa 

Sabre CRi Master KrugerQ

HARTRIDGE SABRE EXPERT

Sabre CRi Expert KrugerQ– które na tle konkurencyjnych urządzeń jest na szczycie niezależnego sektora warsztatów diesla.

HARTRIDGE SABRE EXPERT

Poniżej przedstawiam wstępne informacje dotyczące aktualizacji:

• Maksymalne ciśnienie systemu do 2700 bar

• Zwiększona wydajność przepływu do ponad 1000 cm3/min

• Zwiększony pomiar przepływu zwrotnego do 1800 cm3/min

• Zwiększona wydajność chłodzenia

• Zaawansowane oprogramowanie – dotykowe oprogramowanie Magmah

• Nowa, wszechstronna możliwość kodowania wtryskiwaczy CR

• Opatentowane zarządzanie przepływem w zamkniętej pętli

• Zaawansowany monitoring temperatury

• Dodatkowe 130+ test-planów wtryskiwaczy

• Pomiar MDP (minimalny impuls sterujący)

• Pomiar NOP (ciśnienie otwarcia końcówki)

• Opcjonalny zintegrowany zestaw do płukania

• Licencjonowane zarządzanie kredytami - płać za to, czego potrzebujesz tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz ... punkty jak na karcie

HARTRIDGE SABRE EXPERT

Firma Hartridge opracowała zupełnie nową generację oprogramowania Magmah dla platformy Sabre CRi Expert. Oprogramowanie MagmahTouch jest tak intuicyjne, że nawet zupełnie nowy użytkownik może osiągnąć wyższy poziom testowania wtryskiwaczy. Oprogramowanie pokazuje dynamiczne parametry, w czasie rzeczywistym, udoskonaloną diagnostykę wtryskiwaczy i nowe test plany wtryskiwaczy. Dzięki niespotykanemu dotąd dostosowaniu do warsztatów, oprogramowanie MagmahTouch może ewoluować wraz z Twoją ewolucją biznesu. Licencja MagmahTouch jest całkowicie darmowa i w pełni obsługiwana przez całą żywotność maszyny.

HARTRIDGE SABRE EXPERT

Do oprogramowania dołączono szereg dodatkowych kroków testowych oferując szersze poziomy specjalistycznej diagnostyki dla najnowszych aplikacji wymagających wysokiego ciśnienia. Funkcja ciśnienie otwarcia dyszy (NOP) sprawdza prawidłowość mechanicznego otwierania końcówki przy wymaganym ciśnieniu, aby osiągnąć wymaganą atomizację. Minimalny impuls sterujący (MDP) to dynamiczny test sprawdzania wydajności zapewniający pomiar punktu MDP, a także możliwość określenia profilu krzywej dawkowania, dzięki nowym funkcjom wykresu zaimplementowanym w oprogramowaniu MagmahTouch. Opracowano również specjalne testy dla nowego czujnika ciśnienia wewnętrznego w najnowszej technologii wtryskiwaczy Denso i-ART, mierzący wahania ciśnienia w celu zapewnienia dokładnych testów. Dzięki tej ulepszonej funkcji warsztaty mogą oferować szerszy zakres usług.

HARTRIDGE SABRE EXPERT

Potężna pompa i szyna w tym kompaktowym rozwiązaniu generują i utrzymują ciśnienie 2700 bar. Szereg unikatowych funkcji zapewnia stabilną wydajność dla kontroli wysokiego ciśnienia. W rezultacie dostępny przepływ pozwala również na testowanie wtryskiwaczy, które wymagają wysokiego przepływu, ale nie wysokiego ciśnienia. Sabre CRi Expert jest w stanie przetestować nadchodzące wtryskiwacze wysokociśnieniowe w tym wysokowydajne wtryskiwacze Delphi F2X Euro 6, Euro 4 Delphi Smart , rodzinę wtryskiwaczy Bosch 117, wtryskiwacze Bosch CRIN i Denso i-ART.

Warsztaty mogą być gotowe na przyszłość technologii wtrysku i maksymalizować zwrot z inwestycji.

HARTRIDGE SABRE EXPERT

Funkcja kodowania Hartridge wywodzi się z opracowania rygorystycznej diagnostyki dla procesu generowania unikatowego kodowania z zatwierdzonymi parametrami. Dla łatwego i szybkie testowania w warsztacie, oprogramowanie blokuje w obowiązkowym teście kroki wymagane do wygenerowania kodu dla danego wtryskiwacza. Wynikowy kod jest częścią dokumentu z wynikami badań, który można zapisać w oprogramowaniu.

HARTRIDGE SABRE EXPERT

 Zastosowaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia test-planów OE w celu opracowania planów testów z zatwierdzonymi limitami dla wszystkich testów kondycji wtryskiwaczy CR. Pełny test jest szybki, który trwa zazwyczaj około 5-6 minut na standardowy test. Jeśli dodane zostaną zaawansowane kroki, czas wzrośnie o około 1 minutę na krok. Istnieją różne tryby testowania, które sprawiają, że testowanie jest proste dla nowego użytkownika lub bardziej konfigurowalne do zaawansowanego zastosowania. Wiele planów testów jest odblokowanych w systemie maszyny, dodatkowe plany testów są kupowane w systemie kredytowym.

HARTRIDGE SABRE EXPERT 

Sabre CRi Expert jest teraz bardziej elastyczny niż kiedykolwiek dzięki nowemu systemowi płać za to, czego potrzebujesz. Użytkownik może teraz odblokowywać funkcje, testować kroki i kodować tylko wtedy, gdy potrzebuje i nie jest zobowiązany aby płacić za funkcje, których nie użytkuje. Przesyłanie pakietów kredytowych to bezpieczne i unikalne dla twojej maszyny zapewnienie, że użytkownik jest gotowy na dostarczanie kredytów do odblokowania funkcji w razie potrzeby i utrzymania płynności operacji w warsztacie.

Kodowanie wtryskiwaczy VDO Bosch Denso 

Diagnoza wtryskiwaczy 4 pin Mercedes Ateco 0445120288 test

Zapraszamy na diagnostykę wtryskiwaczy 0445110288 - 150zł brutto  

Nasz serwis wtryskiwaczy czynny od 7.00-18.00 zapraszamy 

HARTRIDGE SABRE EXPERT

 Hartridge Expert Serbe cena

 

Hartridge pakiet Expert Serbe z funkcją kodowania 

 

Stanowisko testujące wtryskiwacze CR –SABRE EXPERT

CR Kabel – BOSCH PZO TYPE 1

CR Kabel – BOSCH PZO TYPE 2

CR Kabel –DENSO COIL TYPE 3

CR Kabel –BOSCH/DENSO COIL

CR Kabel –BOSCH/DENSO COIL

CR Kabel – DELPHI COIL TYPE 1

CR Kabel – DELPHI COIL 2

CR Kabel – DELPHI COIL 3

CR Kabel – CONTI PZO

CR Kabel – CONTI PZO TYPE 2

CR Kabel – DENSO PZO TYPE 1

Elastyczna rurka wysokiego ciśnienia 350x14x14, 90°

ISO4113 AW2 – Olej kalibracyjny (20 Litrów)

CR Kabel – Adapter przewodu sterownika CR – DENSO I-ART

CR Kabel – Bosch – podwójna cewka